Menu
Loading
http://mariuszrudzki.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide1agk-is-584.pnglink
http://mariuszrudzki.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide2gk-is-584.pnglink
http://mariuszrudzki.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide3gk-is-584.pnglink

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Zatrudniamy specjalistów z branży budowlanej i instalacyjnej, jak i współpracujemy z kadrą inżynieryjną i architektoniczną

SOLIDNIE I FACHOWO

Ciężka praca oraz ponad 10 letnie doświadczenie w branży gwarantują precyzyjną i terminową realizację powierzonych nam projektów.

DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK

Nasi Klienci docenili nasz sposob pracy, ktory gwarnatuje dbalość o dokładność i etetykę wykonywanych prac oraz porządek.

«
»
  1. 0
  2. 1
  3. 2

Facebook

LinkedId

Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni  oraz instytucji publicznych

 

 

NASZA OFERTA

Zatrudniamy wielu specjalistów z branży budowlanej i instalacyjnej, jak i współpracujemy z kadrą inżynieryjną i architektoniczną, Dzięki czemu możemy wykonywać szeroki i kompleksowy zakres usług co pozwala na solidne i terminowe, a zarazem szybkie wykonywanie kontraktów i zleceń.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą

Nasze Realizacje

Brodwino

Baranauskasa

II M.P.S

Współpracujemy

Dokładając wszelkich starań oraz wykorzystując zdobyte doświadczenie staramy się profesjonalnie i w pełnym zakresie obsługiwać rynek budowlany.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

tel.+48 504 567 584

mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.mariuszrudzki.pl

 
GDYNIA

ul. II M.P.S. 2/13 81-661